Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Programul partidelor din mansa secunda a turului intii al Cupei UEFA

Rapid Bucuresti (Romania) - FC Nurnberg (Germania) ora 17.00; in tur 0-0
Lokomotiv Moscova (Rusia) - FC Midtjylland (Danemarca) ora 18.00; in tur 3-1
Kayseri Erciyesspor (Turcia) - Atletico Madrid (Spania) ora 19.00; in tur 0-4
Helsingborg (Suedia) - SC Heerenveen (Olanda) ora 19.00; in tur 3-5
Hamburg SV (Germania) - Litex Loveci (Bulgaria) ora 19.15; in tur 1-0
FC Zurich (Elvetia) - Empoli (Italia) ora 19.30; in tur 1-2
BK Hacken (Suedia) - Spartak Moscova (Rusia) ora 20.00; in tur 0-5
IF Elfsborg (Suedia) - Dinamo Bucuresti (Romania) ora 20.00; in tur 2-1
Odense BK (Danemarca) - Sparta Praga (Cehia) ora 20.00; in tur 0-0
TSKA Sofia (Bulgaria) - Toulouse (Franta) ora 20.00; in tur 0-0
Aalborg (Danemarca) - Sampdoria Genova (Italia) ora 20.00; in tur 2-2
Valerenga IF (Norvegia) - Austria Viena (Austria) ora 20.00; in tur 0-2
Dnepr Dnepropetrovsk (Ucraina) - Aberdeen (Sscotia) ora 20.00; in tur 0-0
Ajax Amsterdam (Olanda) - Dinamo Zagreb (Croatia) ora 20.30; in tur 1-0
FC Basel (Elvetia) - FK Sarajevo (Bosnia) ora 20.30; in tur 2-1
BATE Borisov (Belarus) - Villarreal (Spania) ora 20.45; in tur 1-4
Standard Liege (Belgia) - Zenit Sankt Petersburg (Rusia) ora 21.00; in tur 0-3
Panionios Atena (Grecia) - Sochaux (Franta) ora 21.00; in tur 2-0
AIK Stockholm (Suedia) - Hapoel Tel Aviv (Israel) ora 21.00; in tur 0-0
Anorthosis Famagusta (Cipru) - Tottenham Hotspur (Anglia) ora 21.00; in tur 1-6
FC Copenhaga (Danemarca) - RC Lens (Franta) ora 21.15; in tur 1-1
Red Bull Salzburg (Austria) - AEK Atena (Grecia) ora 21.30; in tur 0-3
FC Bruges (Belgia) - Brann Bergen (Norvegia) ora 21.30; in tur 1-0
Belenenses Lisabona (Portugalia) - Bayern Munchen (Germania) ora 21.30; in tur 0-1
Galatasaray Istanbul (Turcia) - FC Sion (Elvetia) ora 21.30; in tur 2-3
Rapid Viena (Austria) - Anderlecht Bruxelles (Belgia) ora 21.30; in tur 1-1
Steaua Rosie Belgrad (Serbia) - Groclin Grodzisk (Polonia) ora 21.45; in tur 1-0
US Palermo (Italia) - Mlada Boleslav (Cehia) ora 21.45; in tur 1-0
Rennes (Franta) - Lokomotiv Sofia (Bulgaria) ora 21.45; in tur 3-1
Metalist Harkov (Ucraina) - Everton (Anglia) ora 21.45; in tur 1-1
Twente Enschede (Olanda) - Getafe (Spania) ora 21.45; in tur 0-1
Blackburn Rovers (Anglia) - Larissa (Grecia) ora 22.00; in tur 0-2
Girondins Bordeaux (Franta) - Tampere United (Finlanda) ora 22.00; in tur 3-2
Bolton Wanderers (Anglia) - FK Rabotnicki (Macedonia) ora 22.00; in tur 1-1
AC Fiorentina (Italia) - FC Groningen (Olanda) ora 22.00; in tur 1-1
Real Zaragoza (Spania) - Aris Salonic (Grecia) ora 22.00; in tur 0-1
Sporting Braga (Portugalia) - Hammarby (Suedia) ora 22.30; in tur 1-2
AZ'67 Alkmaar (Olanda) - Pacos Ferreira (Portugalia) ora 22.30; in tur 1-0
Uniao Leiria (Portugalia) - Bayer Leverkusen (Germania) ora 23.15; in tur 1-3.




Categorie articol: 

Comentarii