Skip to main content

Programul partidelor din mansa secunda a turului intii al Cupei UEFA

Rapid Bucuresti (Romania) - FC Nurnberg (Germania) ora 17.00; in tur 0-0
Lokomotiv Moscova (Rusia) - FC Midtjylland (Danemarca) ora 18.00; in tur 3-1
Kayseri Erciyesspor (Turcia) - Atletico Madrid (Spania) ora 19.00; in tur 0-4
Helsingborg (Suedia) - SC Heerenveen (Olanda) ora 19.00; in tur 3-5
Hamburg SV (Germania) - Litex Loveci (Bulgaria) ora 19.15; in tur 1-0
FC Zurich (Elvetia) - Empoli (Italia) ora 19.30; in tur 1-2
BK Hacken (Suedia) - Spartak Moscova (Rusia) ora 20.00; in tur 0-5
IF Elfsborg (Suedia) - Dinamo Bucuresti (Romania) ora 20.00; in tur 2-1
Odense BK (Danemarca) - Sparta Praga (Cehia) ora 20.00; in tur 0-0
TSKA Sofia (Bulgaria) - Toulouse (Franta) ora 20.00; in tur 0-0
Aalborg (Danemarca) - Sampdoria Genova (Italia) ora 20.00; in tur 2-2
Valerenga IF (Norvegia) - Austria Viena (Austria) ora 20.00; in tur 0-2
Dnepr Dnepropetrovsk (Ucraina) - Aberdeen (Sscotia) ora 20.00; in tur 0-0
Ajax Amsterdam (Olanda) - Dinamo Zagreb (Croatia) ora 20.30; in tur 1-0
FC Basel (Elvetia) - FK Sarajevo (Bosnia) ora 20.30; in tur 2-1
BATE Borisov (Belarus) - Villarreal (Spania) ora 20.45; in tur 1-4
Standard Liege (Belgia) - Zenit Sankt Petersburg (Rusia) ora 21.00; in tur 0-3
Panionios Atena (Grecia) - Sochaux (Franta) ora 21.00; in tur 2-0
AIK Stockholm (Suedia) - Hapoel Tel Aviv (Israel) ora 21.00; in tur 0-0
Anorthosis Famagusta (Cipru) - Tottenham Hotspur (Anglia) ora 21.00; in tur 1-6
FC Copenhaga (Danemarca) - RC Lens (Franta) ora 21.15; in tur 1-1
Red Bull Salzburg (Austria) - AEK Atena (Grecia) ora 21.30; in tur 0-3
FC Bruges (Belgia) - Brann Bergen (Norvegia) ora 21.30; in tur 1-0
Belenenses Lisabona (Portugalia) - Bayern Munchen (Germania) ora 21.30; in tur 0-1
Galatasaray Istanbul (Turcia) - FC Sion (Elvetia) ora 21.30; in tur 2-3
Rapid Viena (Austria) - Anderlecht Bruxelles (Belgia) ora 21.30; in tur 1-1
Steaua Rosie Belgrad (Serbia) - Groclin Grodzisk (Polonia) ora 21.45; in tur 1-0
US Palermo (Italia) - Mlada Boleslav (Cehia) ora 21.45; in tur 1-0
Rennes (Franta) - Lokomotiv Sofia (Bulgaria) ora 21.45; in tur 3-1
Metalist Harkov (Ucraina) - Everton (Anglia) ora 21.45; in tur 1-1
Twente Enschede (Olanda) - Getafe (Spania) ora 21.45; in tur 0-1
Blackburn Rovers (Anglia) - Larissa (Grecia) ora 22.00; in tur 0-2
Girondins Bordeaux (Franta) - Tampere United (Finlanda) ora 22.00; in tur 3-2
Bolton Wanderers (Anglia) - FK Rabotnicki (Macedonia) ora 22.00; in tur 1-1
AC Fiorentina (Italia) - FC Groningen (Olanda) ora 22.00; in tur 1-1
Real Zaragoza (Spania) - Aris Salonic (Grecia) ora 22.00; in tur 0-1
Sporting Braga (Portugalia) - Hammarby (Suedia) ora 22.30; in tur 1-2
AZ'67 Alkmaar (Olanda) - Pacos Ferreira (Portugalia) ora 22.30; in tur 1-0
Uniao Leiria (Portugalia) - Bayer Leverkusen (Germania) ora 23.15; in tur 1-3.

 


Invităm cititorii la dialog civilizat şi constructiv, bazat pe respect faţă de autori sau alţi cititori. Mesajele care conţin cuvinte obscene, anunţuri publicitare, atacuri la persoană, trivialităţi, jigniri, ameninţări şi cele vulgare, xenofobe sau rasiste sunt interzise de legislaţia în vigoare. Aceste tipuri de comentarii vor fi şterse de către moderatori şi pot duce până la blocarea accesului la a mai posta comentarii pe obiectivbr.ro. Totodată, autorul comentariului îsi asuma eventualele daune, în cazul unor actiuni legale împotriva celor publicate. Pentru a avea acces la comentarii si a putea comenta trebuie sa fiti logati pe facebook.com in browserul in care accesati site-ul nostru.


 

Comentarii

winmediaLeaderboard

 
 

INFORMAŢII CONTACT

  • Adresa: Brăila, Str. Mihai Eminescu, nr. 56, etaj 2
  • Telefon: 0239-611053
  • Fax: 0239-611054
  • E-mail: redactie@obiectivbr.ro

 

Director general: Monica Paraschiv

Director: Silvia Preda

Şef departament publicitate: Sorin Preda

Redactor Şef: Florentin Coman

Redactor Şef Adjunct: Ionuţ Condoliu