Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Programul primei manse din turul intii al Cupei UEFA

Programul partidelor care se vor disputa, joi, in prima mansa a turului intii al Cupei UEFA:
Krilia Sovietov Samara (Rusia) - AZ'67 Alkmaar (Olanda) - ora 17.00
VfB Stuttgart (Germania) - NK Domzale (Slovenia) - ora 17.30
TSKA Moscova (Rusia) - Midtjylland (Danemarca) - ora 18.00
Zenit Sankt Petersburg (Rusia) - AEK Atena (Grecia) - ora 18.00
Vitoria Setubal (Portugalia) - Sampdoria Genova (Italia) - ora 19.00
Sahtior DoneTk (Ucraina) - Debrecen (Ungaria) - ora 19.00
Halmstad (Suedia) - Sporting Lisabona (Portugalia) - ora 19.00
Bayer Leverkusen (Germania) - TSKA Sofia (Bulgaria) - ora 19.15
FK Teplice (Cehia) - Espanol Barcelona (Spania) - ora 19.30
Litex Loveci (Bulgaria) - RC Genk (Belgia) - ora 19.30
Viking Stavanger (Norvegia) - Austria Viena (Austria) - ora 19.45
Rennes (Franta) - Osasuna Pamplona (Spania) - ora 20.00
Besiktas Istanbul (Turcia) - Malmo FF (Suedia) - ora 20.00
Feyenoord Rotterdam (Olanda) - Rapid Bucuresti (Romania) - ora 20.00
SK Brann Bergen (Norvegia) - Lokomotiv Moscova (Rusia) - ora 20.00
PAOK Salonic (Grecia) - Metalurg Donetk (Ucraina) - ora 20.30
Grasshopper Zurich (Elvetia) - Myllykosken Pallo-47 (Finlanda) - ora 20.30
FC Basel (Elvetia) - Siroki Brijeg (Bosnia Hertegovina) - ora 20.30
Maccabi Petah-Tikva (Israel) - Partizan Belgrad (Serbia-Muntenegru) - ora 20.30
Valerenga Oslo (Norvegia) - Steaua Bucuresti (Romania) - ora 20.30
RC Lens (Franta) - Groclin Grodzisk (Polonia) - ora 21.00
APOEL Nicosia (Cipru) - Hertha Berlin (Germania) - ora 21.00
Slavia Praga (Cehia) - Cork City (Irlanda) - ora 21.00
Steaua Rosie Belgrad (Serbia Muntenegru) - Sporting Braga (Portugalia) - ora 21.15
Brondby IF (Danemarca) - FC Zurich (Elvetia) - ora 21.15
AJ Auxerre (Franta) - Levski Sofia (Bulgaria) - ora 21.30
GB Anvers (Belgia) - Olympique Marseille (Franta) - ora 21.30
SV Hamburg (Germania) - FC Copenhaga (Danemarca) - ora 21.30
Tromso (Norvegia) - Galatasaray Istanbul (Turcia) - ora 21.30
Grazer AK (Austria) - RC Strasbourg (Franta) - ora 21.45
Dinamo Bucuresti (Romania) - Everton (Anglia) - ora 21.45
Hibernian (Scotia) - Dnepr Dnepropetrovsk (Ucraina) - ora 21.45
AS Monaco (Franta) - Willem II Tilburg (Olanda) - ora 22.00
Middlesbrough (Anglia) - Xanthi Skoda (Grecia) - ora 22.00
Banik Ostrava (Cehia) - SC Heerenveen (Olanda) - ora 22.00
US Palermo (Italia) - Anorthosis Famagusta (Cipru) - ora 22.00
AS Roma (Italia) - Aris Salonic (Grecia) - ora 22.00
Bolton Wanderers (Anglia) - Lokomotiv Plovdiv (Bulgaria) - ora 22.10
Vitoria Guimaraes (Portugalia) - Wisla Cracovia (Polonia) - ora 22.30
FC Sevilla (Spania) - FSV Mainz (Germania) - ora 22.30
Meciurile retur se vor disputa pe 29 septembrie.




Categorie articol: 

Din cauza unor probleme ce țin de platforma Facebook, secțiunea “Comentarii” de pe platforma noastră online nu este, pentru moment, funcțională. Ne cerem scuze pentru acest incovenient și sperăm că situața va fi rezolvată cât mai curând.

Va puteți exprima opiniile, în continuare, pe pagina Facebook a cotidianului nostru,

https://www.facebook.com/Obiectiv.VoceaBrailei

Like / Share

Comentarii