Skip to main content

Programul partidelor din Cupa UEFA

Programul partidelor care vor loc, marti, 30 septembrie, si joi, 2 octombrie, in mansa secunda a primul tur al Cupei UEFA:
Marti, 30 septembrie:
St. Patrick's (Irlanda) - Hertha Berlin (Germania), in tur 0-2
TSKA Moscova (Rusia) - Slaven Koprivnica (Croatia), in tur 2-1
Joi, 2 octombrie:
Wisla Cracovia (Polonia) - Tottenham (Anglia), in tur 1-2
Rapid Bucuresti (Romania) - VfL Wolfsburg (Germania), in tur 0-1
Spartak Moscova (Rusia) - Banik Ostrava (Cehia), in tur 1-0
Unirea Urziceni (Romania) - SV Hamburg (Germania), in tur 0-0
FBK Kaunas (Lituania) - Sampdoria (Italia), in tur 0-5
Schalke 04 (Germania) - Apoel Nicosia (Cipru), in tur 4-1
VfB Stuttgart (Germania) - Cerno More Varna (Bulgaria), in tur 2-1
Lech Poznan (Polonia) - Austria Vienne (Austria), in tur 1-2
Kalmar (Suedia) - Feyenoord (Olanda), in tur 1-0
Levski Sofia (Bulgaria) - Zilina (Slovacia), in tur 1-1
Honka Espoo (Finlanda) - Racing Santander (Spania), in tur 0-1
Rosenborg (Norvegia) - Brondby (Danemarca), in tur 2-1
Saint-Etienne (Franta) - Hapoel Tel-Aviv (Israel), in tur 2-1
Metalist Harkov (Ucraina) - Besiktas (Turcia), in tur 0-1
Partizan Belgrad (Serbia) - FC Timisoara (Romania), in tur 2-1
Galatasaray (Turcia) - Bellinzona (Elvetia), in tur 4-3
Dinamo Bucuresti (Romania) - NEC Nijmegen (Olanda) 0-1
FC Vaslui (Romania) - Slavia Praga (Cehia), in tur 0-0
Standard Liege (Belgia) - Everton (Anglia), in tur 2-2
FC Twente (Olanda) - Rennes (Franta), in tur 1-2
Heerenveen (Olanda) - Vitoria Setubal (Portugalia), in tur 1-1
Sparta Praga (Cehia) - Dinamo Zagreb (Croatia), in tur 0-0
FC Zurich (Elvetia) - AC Milan (Italia), in tur 1-3
Artmedia Bratislava (Slovacia) - Sporting Braga (Portugalia), in tur 0-4
Salzburg (Austria) - FC Sevilla (Spania), in tur 0-2
Ajax Amsterdam (Olanda) - Borac (Serbia), in tur 4-1
Olympiakos (Grecia) - Nordsjaelland (Danemarca), in tur 2-0
FC Copenhaga (Danemarca) - FC Moscova (Rusia), in tur 2-1
Motherwell (Scotia) - Nancy (Franta), in tur 0-1
Manchester City (Anglia) - Omonia Nicosia (Cipru), in tur 2-1
FC Bruges (Belgia) - Young Boys Berna (Elvetia), in tur 2-2
Udinese (Italia) - Borussia Dortmund (Germania), in tur 2-0
Aston Villa (Anglia) - Litex Loveci (Buglaria), in tur 3-1
Deportivo La Coruna (Spania) - Brann Bergen (Norvegia), in tur 0-2
Paris Saint-Germain (Franta) - Kayserispor (Turcia), in tur 2-1
Benfica (Portugalia) - Napoli (Italia), in tur 2-3
Valencia (Spania) - Maritimo Funchal (Portugalia), in tur 1-0
Vitoria Guimaraes (Portugalia) - Portsmouth (Anglia), in tur 0-2.

 


Invităm cititorii la dialog civilizat şi constructiv, bazat pe respect faţă de autori sau alţi cititori. Mesajele care conţin cuvinte obscene, anunţuri publicitare, atacuri la persoană, trivialităţi, jigniri, ameninţări şi cele vulgare, xenofobe sau rasiste sunt interzise de legislaţia în vigoare. Aceste tipuri de comentarii vor fi şterse de către moderatori şi pot duce până la blocarea accesului la a mai posta comentarii pe obiectivbr.ro. Totodată, autorul comentariului îsi asuma eventualele daune, în cazul unor actiuni legale împotriva celor publicate. Pentru a avea acces la comentarii si a putea comenta trebuie sa fiti logati pe facebook.com in browserul in care accesati site-ul nostru.


 

Comentarii

winmediaLeaderboard

 
 

INFORMAŢII CONTACT

  • Adresa: Brăila, Str. Mihai Eminescu, nr. 56, etaj 2
  • Telefon: 0239-611053
  • Fax: 0239-611054
  • E-mail: redactie@obiectivbr.ro

 

Director general: Monica Paraschiv

Director: Silvia Preda

Şef departament publicitate: Sorin Preda

Redactor Şef: Florentin Coman

Redactor Şef Adjunct: Ionuţ Condoliu