Skip to main content

Contact Redactie

OBIECTIV - VOCEA BRAILEI

Director general Monica Paraschiv monica@obiectivbr.ro
Director Silvia Preda spreda@obiectivbr.ro
Director executiv Virgil Paraschiv
Redactor sef Marian Coman marian.coman@obiectivbr.ro
Redactor sef adjunct Cati Lupascu
Investigatii Mihaela Anghel
Rodica Perianu
Alina Mihai
Economic Florentin Coman florentin.coman@obiectivbr.ro
Dragos G. Tudose dragos.tudose@obiectivbr.ro
Politica-Administratie Liliana Serban
Liviu G. Stan
Cultura-Invatamint Cristina Dosuleanu cristina.dosuleanu@obiectivbr.ro
Sport Costel Filip
Fotoreporter Nicu Mircea mnicu@obiectivbr.ro
Secretariat de redactie Genoveva Oraca
Adelina Mircea
Tehnoredactori Rodica Preda rodica@obiectivbr.ro
Daniel Oraca daniel@obiectivbr.ro
Andra Preda
Cristian Cioc
Culegere Valentina Brinza mica@br.obiectiv.ro
Ioana Miron

 


Invităm cititorii la dialog civilizat şi constructiv, bazat pe respect faţă de autori sau alţi cititori. Mesajele care conţin cuvinte obscene, anunţuri publicitare, atacuri la persoană, trivialităţi, jigniri, ameninţări şi cele vulgare, xenofobe sau rasiste sunt interzise de legislaţia în vigoare. Aceste tipuri de comentarii vor fi şterse de către moderatori şi pot duce până la blocarea accesului la a mai posta comentarii pe obiectivbr.ro. Totodată, autorul comentariului îsi asuma eventualele daune, în cazul unor actiuni legale împotriva celor publicate. Pentru a avea acces la comentarii si a putea comenta trebuie sa fiti logati pe facebook.com in browserul in care accesati site-ul nostru.


 

Comentarii

recomandari

 
 

INFORMAŢII CONTACT

  • Adresa: Brăila, Str. Mihai Eminescu, nr. 56, etaj 2
  • Telefon: 0239-611053
  • Fax: 0239-611054
  • E-mail: redactie@obiectivbr.ro

 

Director general: Monica Paraschiv

Director: Silvia Preda

Şef departament publicitate: Sorin Preda

Redactor Şef: Florentin Coman

Redactor Şef Adjunct: Ionuţ Condoliu