Mergi la conţinutul principal

Programul partidelor din prima mansa a turului intii al Cupei UEFA

Programul partidelor din prima mansa a turului intii al Cupei UEFA, care se vor disputa marti, miercuri si joi:
Marti
Litex Loveci (Bulgaria) - Hamburg SV (Germania), ora 19.00
Miercuri
RC Lens (Franta) - FC Copenhaga (Danemarca), ora 19.00
Joi
Larissa (Grecia) - Blackburn Rovers (Anglia), ora 18.00
Bayer Leverkusen (Germania) - Union Leiria (Portugalia), ora 18.15
Groclin Grodzisk (Polonia) - Steaua Rosie Belgrad (Serbia), ora 18.30
Spartak Moscova (Rusia) - BK Hacken (Suedia), ora 18.45
AEK Atena (Grecia) - Red Bull Salzburg (Austria), ora 19.00
Tampere United (Finlanda) - Girondins Bordeaux (Franta), ora 19.00
Mlada Boleslav (Cehia) - US Palermo (Italia), ora 19.15
Sochaux (Franta) - Panionios Atena (Grecia), ora 19.30
Dinamo Zagreb (Croatia) - Ajax Amsterdam (Olanda), ora 19.30
Zenit Sankt Petersburg (Rusia) - Standard Liege (Belgia), ora 20.00
Hammarby (Suedia) - Sporting Braga (Portugalia), ora 20.00
Brann Bergen (Norvegia) - FC Bruges (Belgia), ora 20.00
Bayern Munchen (Germania) - Belenenses Lisabona (Portugalia), ora 20.00
Lokomotiv Sofia (Bulgaria) - Rennes (Franta), ora 20.30
Dinamo Bucuresti (Romania) - IF Elfsborg (Suedia), ora 20.30
Hapoel Tel Aviv (Israel) - AIK Stockholm (Suedia), ora 20.50
FK Rabotnicki (Macedonia) - Bolton Wanderers (Anglia), ora 21.00
FC Midtjylland (Danemarca) - Lokomotiv Moscova (Rusia), ora 21.00
FK Sarajevo (Bosnia) - FC Basel (Elvetia), ora 21.00
FC Sion (Elvetia) - Galatasaray Istanbul (Turcia), ora 21.15
Artmedia Bratislava (Slovacia) - Panathinaikos Atena (Grecia), ora 21.15
Sparta Praga (Cehia) - Odense BK (Danemarca), ora 21.15
FC Groningen (Olanda) - AC Fiorentina (Italia), ora 21.30
Toulouse (Franta) - TSKA Sofia (Bulgaria), ora 21.30
Aris Salonic (Grecia) - Real Zaragoza (Spania), ora 21.30
FC Nurnberg (Germania) - Rapid Bucuresti (Romania), ora 21.45
Atletico Madrid (Spania) - Kayseri Erciyesspor (Turcia), ora 21.45
Anderlecht Bruxelles (Belgia) - Rapid Viena (Austria), ora 21.45
Sampdoria Genova (Italia) - Aalborg (Danemarca), ora 21.45
SC Heerenveen (Olanda) - Helsingborgs (Suedia), ora 21.45
Austria Viena (Austria) - Valerenga IF (Norvegia), ora 21.45
Everton (Anglia) - Metalist Harkov (Ucraina), ora 22.00
Empoli (Italia) - FC Zurich (Elvetia), ora 22.00
Getafe (Spania) - Twente Enschede (Olanda), ora 22.00
Aberdeen (Scotia) - Dnepr Dnepropetrovsk (Ucraina), ora 22.05
Villarreal (Spania) - BATE Borisov (Belarus), ora 22.45
Pacos Ferreira (Portugalia) - AZ'67 Alkmaar (Olanda), ora 23.00.
Partidele retur vor avea loc la 4 octombrie.

 


Invităm cititorii la dialog civilizat şi constructiv, bazat pe respect faţă de autori sau alţi cititori. Mesajele care conţin cuvinte obscene, anunţuri publicitare, atacuri la persoană, trivialităţi, jigniri, ameninţări şi cele vulgare, xenofobe sau rasiste sunt interzise de legislaţia în vigoare. Aceste tipuri de comentarii vor fi şterse de către moderatori şi pot duce până la blocarea accesului la a mai posta comentarii pe obiectivbr.ro. Totodată, autorul comentariului îsi asuma eventualele daune, în cazul unor actiuni legale împotriva celor publicate. Pentru a avea acces la comentarii si a putea comenta trebuie sa fiti logati pe facebook.com in browserul in care accesati site-ul nostru.


 

Comentarii

 
 

INFORMAŢII CONTACT

  • Adresa: Brăila, Str. Mihai Eminescu, nr. 56, etaj 2
  • Telefon: 0239-611053
  • Fax: 0239-611054
  • E-mail: redactie@obiectivbr.ro

 

Director general: Monica Paraschiv

Director: Silvia Preda

Şef departament publicitate: Sorin Preda

Redactor Şef: Florentin Coman

Redactor Şef Adjunct: Ionuţ Condoliu