Social Media

SOCIAL

Concert de Mărțișor, cu Trupa ”Restart”

• în prima zi a primăverii, pe 1 Martie, membrii trupei vin cu cadouri muzicale pentru brăilenii iubitori de muzică Rock & Folk, la Jaja Pub, începând cu ora 18.00

Publicat

în

Concert de Mărțișor, cu Trupa ”Restart”

Surprize muzicale pentru brăileni, pe ritmuri de rock&folk, de Mărțișor! Trupa Restart: «Ne întoarcem la Jaja Pub pe 1 martie pentru un mărțișor muzical! Dacă vrei să simți vraja, vino repede la Jaja!».

Membrii trupei, Claudiu Ene – chitară voce, Florin Lazăr – chitară voce, Florentin Vîrgolici – tobe, Marian Buleac – clape și Cătălin Andrei Techiu – chitară bass voce, îi așteaptă la concert pe brăileni, cu mic cu mare, pentru a se bucura de o seară specială.

Totul este programat pentru 1 Martie, de mărțișor, de la ora 18.00: «Cu spor, iară ca să fim în ton, rezervă prin telefon», au transmis interpreții.

Se pot face rezervări la numărul trecut pe afiș 0773745615 sau la numărul 0722335716.

O să cânte în deschidere și copiii din Trupa Sollys: Rareş Dudău – chitară şi voce; Raluca Marin – clape și Victor Smochină – tobe.

CELE MAI CITITE

Astăzi
7 zile
30 de zile