Social Media

SPORT

“Ziua Porților Deschise” la HC Dunărea Brăila

• evenimentul are loc pe 25 iulie, la Sala Polivalentă • accesul publicului este permis începând cu ora 09:30 • la ora 11:00 HC Dunărea dispută un amical cu CSM Iași • brăilenii pot face un tur al Sălii Polivalente și se pot poza cu handbalistele

Timp de citire: 2 minute
“Ziua Porților Deschise” la HC Dunărea Brăila

Conducerea clubului HC Dunărea Brăila caută să fie cât mai transparentă în relațiile cu iubitorii handbalului brăilean, iar în acest sens va organiza pe 25 iulie evenimentul “Ziua Porților Deschise”.

Brăilenii vor avea posibilitatea de a vizita dotările echipei de handbal de la Sala Polivalentă, autocarul și pot asista la un prim meci amical, cel cu CSM Iași, echipă care efectuează un cantonament de pregătire la Brăila. Meciul amical începe la ora 11:00, iar accesul publicului în Polivalentă este deschis de la ora 09:30.

Suporterii pot purta dialoguri cu handbalistele sau cu staff-ul tehnic și, bineînțeles, se pot poza cu favoritele lor.

”Deschidem porțile unui nou sezon!

Pe 25 iulie vă invităm la Ziua Porților Deschise a HC Dunărea Brăila!

Este prima noastră întâlnire înainte de startul noului sezon și ne dorim să o petrecem alături de voi, suporterii, care ne sunteți mereu aproape.

Acces public: ora 09:30

Descoperă culisele echipei într-un tur al clubului:

  • Sala Polivalentă
  • Vestiarele echipei
  • Sala de forță
  • Cabinetele medicale
  • Autocar
  • Meci amical, ora 11:00, HC Dunărea Brăila – CSM Iași
  • Fotografii cu jucătoarele
  • Sesiune de autografe
  • Intrarea este liberă!

Vino să cunoști noul lot, să descoperi culisele clubului și să pornim împreună într-un nou sezon.”, este mesajul postat de clubul de handbal pe pagina de socializare.

CELE MAI CITITE

Astăzi
7 zile
30 de zile