Social Media

LOCAL

A lăsat portofelul pe o ladă frigorifică, dar a îngheţat când nu l-a mai găsit

Timp de citire: 1 minute

• experienţa a fost trăită de un brăilean care a mers la piaţă şi a uitat să mai aibă grijă şi de portofel
 
Cumpărături păguboase. Zilele trecute, un bărbat de 64 de ani, care-şi făcea cumpărăturile într-o piaţă din municipiu, a rămas fără bani din propria neatenţie.  Acesta a lăsat portofelul cu bani şi acte pe lada frigorifică a unui comerciant, de la care cumpărase produse din carne. Bărbatul a constatat lipsa portofelului, s-a apucat să îl caute, însă nu l-a mai găsit. Valoarea prejudiciului în acest caz se ridică la 450 lei. Poliţiştii au înregistrat plângerea şi efectuează cercetări.

CELE MAI CITITE

Astăzi
7 zile
30 de zile