Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Rezultate din Cupa UEFA

Rezultate inregistrate in partidele disputate, joi, in mansa secunda a primului tur preliminar al Cupei UEFA:
FC Zestaponi (Georgia) - (a) Gyori ETO FC (Ungaria), 1-2, in tur 1-1
(a) FC WIT Georgia (Georgia) - FC Spartak Trvana (Slovacia), ora 1-0, in tur 2-2
FK Olimpik Baku (Azerbaidjan) - (a) FK Vojvodina (Serbia), 1-1, in tur 0-1
FC Banant (Armenia) - (a) FC Salzburg (Austria), 0-3, in tur 0-7
(a) FK Borac (Serbia) - FC Dacia Chisinau (Moldova), 3-1, in tur 1-1
FK Milano (Macedonia) - (a) Omonia Nicosia (Cipru), 1-2, in tur 0-2
(a) SK Liepajas Metalurgs (Letonia) - Glentoran Belfast (Irlanda de Nord), 2-0, in tur 1-1
FK Mogren (Muntenegru) - (a) Hapoel Ironi Kiryat (Israel), 0-3, in tur 1-1
Flora Tallinn (Estonia) - (a) Djurgardens IF (Suedia), 2-2, in tur 0-0
(a) Viking FK (Norvegia) - FK Vetra (Lituania), 2-0, in tur 0-1
Nistru Otaci (Moldova) - (a) Hertha Berlin (Germania), 0-0, in tur 1-8
FC Gomel (Belarus) - (a) Legia Varsovia (Polonia), 1-4, in tur 0-0
(a) FC Haka (Finlanda) - Cork City (Irlanda), 4-0, in tur 2-2
Birkirkara FC (Malta) - (a) Hajduk Split (Croatia), 0-3, in tur 0-4
(a) APOEL Nicosia (Cipru) - FK Pelister (Macedonia), 1-0, in tur 0-0
(a) Kalmar FF (Suedia) - Racing Union Luxembourg (Luxemburg), 7-1, in tur 3-0
(a) FC Midtjylland (Danemarca) - Bangor City (Tara Galilor), 4-0, in tur 6-1
(a) MSK Zilina (Slovacia) - MTZ-RIPO Minsk (Belarus), 1-0, in tur 2-2
B36 Torshavn (Insulele Feroe) - (a) Brondby IF (Danemarca), 0-2, in tur 0-1
The New Saints FC (Tara Galilor) - (a) FK Suduva (Lituania), 0-2, in tur 0-1
(a) Debreceni VSC (Ungaria) - Sahtior Karagandi (Kazakstan), 1-0, in tur 1-1
IA Akranes (Islanda) - (a) FC Honka Espoo (Finlanda), 2-1, in tur 0-3
Partizani Tirana (Albania) - (a) Siroki Brijeg (Bosnia), 1-3, in tur 0-0
(a) KS Vllaznia (Albania) - FC Koper (Slovenia), 0-0, in tur 2-1
(a) FC Copenhaga (Danemarca) - Cliftonville FC (Irlanda de Nord), 7-0, in tur 4-0
CS Grevenmacher (Luxemburg) - (a) FH Hafnarfjordur (Islanda), 1-5, in tur 2-3
(a) AC Bellinzona (Elvetia) - Ararat Erevan (Armenia), 3-1, in tur 1-0
(a) Slaven Koprivnica (Croatia) - Marsaxlokk FC (Malta), 4-0, in tur 4-0
(a) Austria Viena (Austria) - Tobol Kostanai (Kazahstan), 2-0, in tur 0-1
AC Juvenes-Dogana (San Marino) - (a) Hapoel Tel-Aviv (Israel), 0-2, in tur 0-3
UE Sant Julia (Andorra) - (a) Cernomoret Varna (Bulgaria), 0-5, in tur 0-4
(a) NK Zrinjski (Bosnia) - FC Vaduz (Liechtenstein), 3-0, in tur 2-1
(a) Saint Patrick's Athletic FC (Irlanda) - JFK Olimps (Letonia), 2-0, in tur 1-0
(a) Lech Poznan (Polonia) - Hazar Lenkoran (Azerbaidjan), 4-0, in tur 1-0
NK Ljubljana (Slovenia) - FK Zeta (Muntenegru), 1-0, in tur 1-1
Manchester City (Anglia) - EB Streymur (Insulele Feroe), 2-0, in tur 2-0.
Echipele precedate de semnul (a) s-au calificat in turul doi preliminar al Cupei UEFA.




Categorie articol: 

Comentarii