Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Programul Seriei I a Ligii secunde, editia 2006/2007

Programul turului a Ligii a II-a, Seria I, editia 2006/2007, stabilit, miercuri, la Casa Fotbalului, este urmatorul:
Etapa I, 12 august
FC Snagov - Dunarea Galati
Prefabricate Modelu - FC Sacele
Delta Tulcea - CS Otopeni
Dunarea Giurgiu - FC Tirgoviste
Dacia Unirea Braila - Forex Brasov
Chimia Brazi - FCM Cimpina
FC Brasov - FC Botosani
Gloria Buzau - FCM Bacau
Petrolul Ploiesti - Cetatea Suceava
Etapa a II-a, 19 august
Dunarea Galati - Prefabricate Modelu
FC Sacele - Delta Tulcea
CS Otopeni - Dunarea Giurgiu
FC Tirgoviste - Chimia Brazi
Forex Brasov - FC Brasov
FCM Cimpina - Dacia Unirea Braila
FC Botosani - Gloria Buzau
FCM Bacau - Petrolul Ploiesti
Cetatea Suceava - FC Snagov
Etapa a III-a, 23 august
FC Snagov - FCM Bacau
Prefabricate Modelu - Cetatea Suceava
Delta Tulcea - Dunarea Galati
Dacia Unirea Braila - FC Tirgoviste
Chimia Brazi - Dunarea Giurgiu
FC Brasov - FCM Cimpina
Gloria Buzau - Forex Brasov
Petrolul Ploiesti - FC Botosani
FC Sacele - CS Otopeni
Etapa a IV-a, 26 august
Dunarea Giurgiu - Dacia Unirea Braila
Dunarea Galati - FC Sacele
CS Otopeni - Chimia Brazi
FC Tirgoviste - FC Brasov
Forex Brasov - Petrolul Ploiesti
FCM Cimpina - Gloria Buzau
FC Botosani - FC Snagov
FCM Bacau - Prefabricate Modelu
Cetatea Suceava - Delta Tulcea
Etapa a V-a, 2 septembrie
FC Snagov - Forex Brasov
Prefabricate Modelu - FC Botosani
Delta Tulcea - FCM Bacau
Dacia Unirea Braila - Chimia Brazi
FC Brasov - Dunarea Giurgiu
Gloria Buzau - FC Tirgoviste
Petrolul Ploiesti - FCM Cimpina
Dunarea Galati - CS Otopeni
FC Sacele - Cetatea Suceava
Etapa VI-a, 9 septembrie
Dunarea Giurgiu - Gloria Buzau
Chimia Brazi - FC Brasov
CS Otopeni - Dacia Unirea Braila
FC Tirgoviste - Petrolul Ploiesti
Forex Brasov - Prefabricate Modelu
FCM Cimpina - FC Snagov
FC Botosani - Delta Tulcea
FCM Bacau - FC Sacele
Cetatea Suceava - Dunarea Galati
Etapa a VII-a, 16 septembrie
FC Snagov - FC Tirgoviste
Prefabricate Modelu - FCM Cimpina
Delta Tulcea - Forex Brasov
FC Brasov - Dacia Unirea Braila
Gloria Buzau - Chimia Brazi
Petrolul Ploiesti - Dunarea Giurgiu
Dunarea Galati - FCM Bacau
FC Sacele - FC Botosani
Cetatea Suceava - CS Otopeni
Etapa a VIII-a, 23 septembrie
Dunarea Giurgiu - FC Snagov
Dacia Unirea Braila - Gloria Buzau
Chimia Brazi - Petrolul Ploiesti
CS Otopeni - FC Brasov
FC Tirgoviste - Prefabricate Modelu
Forex Brasov - FC Sacele
FCM Cimpina - Delta Tulcea
FC Botosani - Dunarea Galati
FCM Bacau - Cetatea Suceava
Etapa a IX-a, 30 septembrie
FC Snagov - Chimia Brazi
Prefabricate Modelu - Dunarea Giurgiu
Delta Tulcea - FC Tirgoviste
Gloria Buzau - FC Brasov
Petrolul Ploiesti - Dacia Unirea Braila
Dunarea Galati - Forex Brasov
FC Sacele - FCM Cimpina
FCM Bacau - CS Otopeni
Cetatea Suceava - FC Botosani
Etapa a X-a, 7 octombrie
Dunarea Giurgiu - Delta Tulcea
Dacia Unirea Braila - FC Snagov
Chimia Brazi - Prefabricate Modelu
FC Brasov - Petrolul Ploiesti
CS Otopeni - Gloria Buzau
FC Tirgoviste - FC Sacele
Forex Brasov - Cetatea Suceava
FCM Cimpina - Dunarea Galati
FC Botosani - FCM Bacau
Etapa a XI-a, 14 octombrie
FC Snagov - FC Brasov
Prefabricate Modelu - Dacia Unirea Braila
Delta Tulcea - Chimia Brazi
Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau
Dunarea Galati - FC Tirgoviste
FC Sacele - Dunarea Giurgiu
FC Botosani - CS Otopeni
FCM Bacau - Forex Brasov
Cetatea Suceava - FCM Cimpina
Etapa a XII-a, 21 octombrie
Dunarea Giurgiu - Dunarea Galati
Dacia Unirea Braila - Delta Tulcea
Chimia Brazi - FC Sacele
FC Brasov - Prefabricate Modelu
Gloria Buzau - FC Snagov
CS Otopeni - Petrolul Ploiesti
FC Tirgoviste - Cetatea Suceava
Forex Brasov - FC Botosani
FCM Cimpina - FCM Bacau
Etapa a XIII-a, 28 octombrie
FC Snagov - Petrolul Ploiesti
Prefabricate Modelu - Gloria Buzau
Delta Tulcea - FC Brasov
Dunarea Galati - Chimia Brazi
FC Sacele - Dacia Unirea Braila
Forex Brasov - CS Otopeni
FC Botosani - FCM Cimpina
FCM Bacau - FC Tirgoviste
Cetatea Suceava - Dunarea Giurgiu
Etapa a XIV-a, 4 noiembrie
FC Snagov - CS Otopeni
Dunarea Giurgiu - FCM Bacau
Dacia Unirea Braila - Dunarea Galati
Chimia Brazi - Cetatea Suceava
FC Brasov - FC Sacele
Gloria Buzau - Delta Tulcea
Petrolul Ploiesti - Prefabricate Modelu
FC Tirgoviste - FC Botosani
FCM Cimpina - Forex Brasov
Etapa a XV-a, 11 noiembrie
Prefabricate Modelu - FC Snagov
Delta Tulcea - Petrolul Ploiesti
Dunarea Galati - FC Brasov
FC Sacele - Gloria Buzau
CS Otopeni - FCM Cimpina
Forex Brasov - FC Tirgoviste
FC Botosani - Dunarea Giurgiu
FCM Bacau - Chimia Brazi
Cetatea Suceava - Dacia Unirea Braila
Etapa a XVI-a, 18 noiembrie
FC Snagov - Delta Tulcea
Prefabricate Modelu - CS Otopeni
Dunarea Giurgiu - Forex Brasov
Dacia Unirea Braila - FCM Bacau
Chimia Brazi - FC Botosani
FC Brasov - Cetatea Suceava
Gloria Buzau - Dunarea Galati
Petrolul Ploiesti - FC Sacele
FC Tirgoviste - FCM Cimpina
Etapa a XVII-a, 25 noiembrie
Delta Tulcea - Prefabricate Modelu
Dunarea Galati - Petrolul Ploiesti
FC Sacele - FC Snagov
CS Otopeni - FC Tirgoviste
Forex Brasov - Chimia Brazi
FCM Cimpina - Dunarea Giurgiu
FC Botosani - Dacia Unirea Braila
FCM Bacau - FC Brasov
Cetatea Suceava - Gloria Buzau




Categorie articol: 

Comentarii