Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Programul primei manse din turul intii al Cupei UEFA

Programul partidelor care se vor disputa, joi, in prima mansa a turului intii al Cupei UEFA:
Krilia Sovietov Samara (Rusia) - AZ'67 Alkmaar (Olanda) - ora 17.00
VfB Stuttgart (Germania) - NK Domzale (Slovenia) - ora 17.30
TSKA Moscova (Rusia) - Midtjylland (Danemarca) - ora 18.00
Zenit Sankt Petersburg (Rusia) - AEK Atena (Grecia) - ora 18.00
Vitoria Setubal (Portugalia) - Sampdoria Genova (Italia) - ora 19.00
Sahtior DoneTk (Ucraina) - Debrecen (Ungaria) - ora 19.00
Halmstad (Suedia) - Sporting Lisabona (Portugalia) - ora 19.00
Bayer Leverkusen (Germania) - TSKA Sofia (Bulgaria) - ora 19.15
FK Teplice (Cehia) - Espanol Barcelona (Spania) - ora 19.30
Litex Loveci (Bulgaria) - RC Genk (Belgia) - ora 19.30
Viking Stavanger (Norvegia) - Austria Viena (Austria) - ora 19.45
Rennes (Franta) - Osasuna Pamplona (Spania) - ora 20.00
Besiktas Istanbul (Turcia) - Malmo FF (Suedia) - ora 20.00
Feyenoord Rotterdam (Olanda) - Rapid Bucuresti (Romania) - ora 20.00
SK Brann Bergen (Norvegia) - Lokomotiv Moscova (Rusia) - ora 20.00
PAOK Salonic (Grecia) - Metalurg Donetk (Ucraina) - ora 20.30
Grasshopper Zurich (Elvetia) - Myllykosken Pallo-47 (Finlanda) - ora 20.30
FC Basel (Elvetia) - Siroki Brijeg (Bosnia Hertegovina) - ora 20.30
Maccabi Petah-Tikva (Israel) - Partizan Belgrad (Serbia-Muntenegru) - ora 20.30
Valerenga Oslo (Norvegia) - Steaua Bucuresti (Romania) - ora 20.30
RC Lens (Franta) - Groclin Grodzisk (Polonia) - ora 21.00
APOEL Nicosia (Cipru) - Hertha Berlin (Germania) - ora 21.00
Slavia Praga (Cehia) - Cork City (Irlanda) - ora 21.00
Steaua Rosie Belgrad (Serbia Muntenegru) - Sporting Braga (Portugalia) - ora 21.15
Brondby IF (Danemarca) - FC Zurich (Elvetia) - ora 21.15
AJ Auxerre (Franta) - Levski Sofia (Bulgaria) - ora 21.30
GB Anvers (Belgia) - Olympique Marseille (Franta) - ora 21.30
SV Hamburg (Germania) - FC Copenhaga (Danemarca) - ora 21.30
Tromso (Norvegia) - Galatasaray Istanbul (Turcia) - ora 21.30
Grazer AK (Austria) - RC Strasbourg (Franta) - ora 21.45
Dinamo Bucuresti (Romania) - Everton (Anglia) - ora 21.45
Hibernian (Scotia) - Dnepr Dnepropetrovsk (Ucraina) - ora 21.45
AS Monaco (Franta) - Willem II Tilburg (Olanda) - ora 22.00
Middlesbrough (Anglia) - Xanthi Skoda (Grecia) - ora 22.00
Banik Ostrava (Cehia) - SC Heerenveen (Olanda) - ora 22.00
US Palermo (Italia) - Anorthosis Famagusta (Cipru) - ora 22.00
AS Roma (Italia) - Aris Salonic (Grecia) - ora 22.00
Bolton Wanderers (Anglia) - Lokomotiv Plovdiv (Bulgaria) - ora 22.10
Vitoria Guimaraes (Portugalia) - Wisla Cracovia (Polonia) - ora 22.30
FC Sevilla (Spania) - FSV Mainz (Germania) - ora 22.30
Meciurile retur se vor disputa pe 29 septembrie.




Categorie articol: 

Comentarii