Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Programul partidelor din mansa secunda a turului intii al Cupei UEFA

Programul partidelor ce se vor disputa, astazi, in mansa secunda a turului intii al Cupei UEFA:
Domzale (Slovenia) - VfB Stuttgart (Germania) - ora 15.15 (in tur, 0-2)
TSKA Sofia (Bulgaria) - Bayer Leverkusen (Germania) - ora 17.15 (1-0)
Lokomotiv Plovdiv (Bulgaria) - Bolton Wanderers (Anglia) - ora 17.55 (1-2)
Anorthosis Famagusta (Cipru) - US Palermo (Italia) - ora 18.00 (1-2)
Myllykosken Pallo-47 (Finlanda) - Grasshopper Zurich (Elvetia) - ora 18.30 (1-1)
Levski Sofia (Bulgaria) - AJ Auxerre (Franta) - ora 18.30 (1-2)
Rapid Bucuresti (Romania) - Feyenoord Rotterdam (Olanda) - ora 19.00 (1-1)
Lokomotiv Moscova (Rusia) - SK Brann Bergen (Norvegia) - ora 19.00 (2-1)
Metalurg Donetk (Ucraina) - PAOK Salonic (Grecia) - ora 19.00 (1-1)
Willem II (Olanda) - AS Monaco (Franta) - ora 19.00 (0-2)
RC Strasbourg (Franta) - Graz AK (Austria) - ora 19.15 (2-0)
Groclin Grodzisk (Polonia) - RC Lens (Franta) - ora 19.30 (1-1)
Hertha Berlin (Germania) - APOEL Nicosia (Cipru) - ora 19.30 (1-0)
Cork City (Irlanda) - Slavia Praga (Cehia) - ora 19.30 (0-2)
Galatasaray Istanbul (Turcia) - Tromso (Norvegia) - ora 19.45 (0-1)
Steaua Bucuresti (Romania) - Valerenga (Norvegia) - ora 20.00 (3-0)
Partizan Belgrad (Serbia Muntenegru) - Maccabi Petah-Tikva (Israel) - ora 20.15 (2-0)
Siroki Brijeg (Bosnia Hertegovina) - FC Basel (Elvetia) - ora 20.30 (0-5)
Midtjylland (Danemarca) - TSKA Moscova (Rusia) - ora 21.00 (1-3)
Debrecen (Ungaria) - Sahtior Donetk (Ucraina) - ora 21.00 (1-4)
Dnepr Dnepropetrovsk (Ucraina) - Hibernian (Scotia) - ora 21.00 (0-0)
AZ'67 Alkmaar (Olanda) - Krilia Sovietov Samara (Rusia) - ora 21.15 (3-5)
FC Zurich (Elvetia) - Brondby IF (Danemarca) - ora 21.15 (0-2)
Xanthi Skoda (Grecia) - Middlesbrough (Anglia) - ora 21.15 (0-2)
Osasuna Pamplona (Spania) - Rennes (Franta) - ora 21.30 (1-3)
Malmo FF (Suedia) - Besiktas Istanbul (Turcia) - ora 21.30 (1-0)
Sporting Braga (Portugalia) - Steaua Rosie Belgrad (Serbia Muntenegru) - ora 21.30 (0-0)
Wisla Cracovia (Polonia) - Vitoria Guimaraes (Portugalia) - ora 21.30 (0-3)
FSV Mainz 05 (Germania) - FC Sevilla (Spania) - ora 21.30 (0-0)
AEK Atena (Grecia) - Zenit Sankt-Petersburg (Rusia) - ora 21.45 (0-0)
Sampdoria Genova (Italia) - Vitoria Setubal (Portugalia) - ora 21.45 (1-1)
Austria Viena (Austria) - Viking Stavanger (Norvegia) - ora 21.45 (0-1)
Genk (Belgia) - Litex Loveci (Bulgaria) - ora 21.45 (2-2)
Olympique Marseille (Franta) - Germinal Beerschot Anvers (Belgia) - ora 22.00 (0-0)
FC Copenhaga (Danemarca) - SV Hamburg (Germania) - ora 22.00 (1-1)
Everton (Anglia) - Dinamo Bucuresti (Romania) - ora 22.00 (1-5)
Heerenveen (Olanda) - Banik Ostrava (Cehia) - ora 22.00 (0-2)
Aris Salonic (Grecia) - AS Roma (Italia) - ora 22.00 (1-5)
Espanol Barcelona (Spania) - FK Teplice (Cehia) - ora 22.45 (1-1)
Sporting Lisabona (Portugalia) - Halmstad (Suedia) - ora 23.15 (2-1).




Categorie articol: 

Comentarii