Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Programul partidelor din Cupa UEFA

Programul partidelor care vor loc, marti, 30 septembrie, si joi, 2 octombrie, in mansa secunda a primul tur al Cupei UEFA:
Marti, 30 septembrie:
St. Patrick's (Irlanda) - Hertha Berlin (Germania), in tur 0-2
TSKA Moscova (Rusia) - Slaven Koprivnica (Croatia), in tur 2-1
Joi, 2 octombrie:
Wisla Cracovia (Polonia) - Tottenham (Anglia), in tur 1-2
Rapid Bucuresti (Romania) - VfL Wolfsburg (Germania), in tur 0-1
Spartak Moscova (Rusia) - Banik Ostrava (Cehia), in tur 1-0
Unirea Urziceni (Romania) - SV Hamburg (Germania), in tur 0-0
FBK Kaunas (Lituania) - Sampdoria (Italia), in tur 0-5
Schalke 04 (Germania) - Apoel Nicosia (Cipru), in tur 4-1
VfB Stuttgart (Germania) - Cerno More Varna (Bulgaria), in tur 2-1
Lech Poznan (Polonia) - Austria Vienne (Austria), in tur 1-2
Kalmar (Suedia) - Feyenoord (Olanda), in tur 1-0
Levski Sofia (Bulgaria) - Zilina (Slovacia), in tur 1-1
Honka Espoo (Finlanda) - Racing Santander (Spania), in tur 0-1
Rosenborg (Norvegia) - Brondby (Danemarca), in tur 2-1
Saint-Etienne (Franta) - Hapoel Tel-Aviv (Israel), in tur 2-1
Metalist Harkov (Ucraina) - Besiktas (Turcia), in tur 0-1
Partizan Belgrad (Serbia) - FC Timisoara (Romania), in tur 2-1
Galatasaray (Turcia) - Bellinzona (Elvetia), in tur 4-3
Dinamo Bucuresti (Romania) - NEC Nijmegen (Olanda) 0-1
FC Vaslui (Romania) - Slavia Praga (Cehia), in tur 0-0
Standard Liege (Belgia) - Everton (Anglia), in tur 2-2
FC Twente (Olanda) - Rennes (Franta), in tur 1-2
Heerenveen (Olanda) - Vitoria Setubal (Portugalia), in tur 1-1
Sparta Praga (Cehia) - Dinamo Zagreb (Croatia), in tur 0-0
FC Zurich (Elvetia) - AC Milan (Italia), in tur 1-3
Artmedia Bratislava (Slovacia) - Sporting Braga (Portugalia), in tur 0-4
Salzburg (Austria) - FC Sevilla (Spania), in tur 0-2
Ajax Amsterdam (Olanda) - Borac (Serbia), in tur 4-1
Olympiakos (Grecia) - Nordsjaelland (Danemarca), in tur 2-0
FC Copenhaga (Danemarca) - FC Moscova (Rusia), in tur 2-1
Motherwell (Scotia) - Nancy (Franta), in tur 0-1
Manchester City (Anglia) - Omonia Nicosia (Cipru), in tur 2-1
FC Bruges (Belgia) - Young Boys Berna (Elvetia), in tur 2-2
Udinese (Italia) - Borussia Dortmund (Germania), in tur 2-0
Aston Villa (Anglia) - Litex Loveci (Buglaria), in tur 3-1
Deportivo La Coruna (Spania) - Brann Bergen (Norvegia), in tur 0-2
Paris Saint-Germain (Franta) - Kayserispor (Turcia), in tur 2-1
Benfica (Portugalia) - Napoli (Italia), in tur 2-3
Valencia (Spania) - Maritimo Funchal (Portugalia), in tur 1-0
Vitoria Guimaraes (Portugalia) - Portsmouth (Anglia), in tur 0-2.




Categorie articol: 

Like / Share

Comentarii