Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Programul partidelor de astazi din prima mansa a turului intii al Cupei UEFA

Larissa (Grecia) - Blackburn Rovers (Anglia), ora 18.00
Bayer Leverkusen (Germania) - Union Leiria (Portugalia), ora 18.15
Groclin Grodzisk (Polonia) - Steaua Rosie Belgrad (Serbia), ora 18.30
Spartak Moscova (Rusia) - BK Hacken (Suedia), ora 18.45
AEK Atena (Grecia) - Red Bull Salzburg (Austria), ora 19.00
Tampere United (Finlanda) - Girondins Bordeaux (Franta), ora 19.00
Mlada Boleslav (Cehia) - US Palermo (Italia), ora 19.15
Sochaux (Franta) - Panionios Atena (Grecia), ora 19.30
Dinamo Zagreb (Croatia) - Ajax Amsterdam (Olanda), ora 19.30
Zenit Sankt Petersburg (Rusia) - Standard Liege (Belgia), ora 20.00
Hammarby (Suedia) - Sporting Braga (Portugalia), ora 20.00
Brann Bergen (Norvegia) - FC Bruges (Belgia), ora 20.00
Bayern Munchen (Germania) - Belenenses Lisabona (Portugalia), ora 20.00
Lokomotiv Sofia (Bulgaria) - Rennes (Franta), ora 20.30
Dinamo Bucuresti (Romania) - IF Elfsborg (Suedia), ora 20.30
Hapoel Tel Aviv (Israel) - AIK Stockholm (Suedia), ora 20.50
FK Rabotnicki (Macedonia) - Bolton Wanderers (Anglia), ora 21.00
FC Midtjylland (Danemarca) - Lokomotiv Moscova (Rusia), ora 21.00
FK Sarajevo (Bosnia) - FC Basel (Elvetia), ora 21.00
FC Sion (Elvetia) - Galatasaray Istanbul (Turcia), ora 21.15
Artmedia Bratislava (Slovacia) - Panathinaikos Atena (Grecia), ora 21.15
Sparta Praga (Cehia) - Odense BK (Danemarca), ora 21.15
FC Groningen (Olanda) - AC Fiorentina (Italia), ora 21.30
Toulouse (Franta) - TSKA Sofia (Bulgaria), ora 21.30
Aris Salonic (Grecia) - Real Zaragoza (Spania), ora 21.30
FC Nurnberg (Germania) - Rapid Bucuresti (Romania), ora 21.45
Atletico Madrid (Spania) - Kayseri Erciyesspor (Turcia), ora 21.45
Anderlecht Bruxelles (Belgia) - Rapid Viena (Austria), ora 21.45
Sampdoria Genova (Italia) - Aalborg (Danemarca), ora 21.45
SC Heerenveen (Olanda) - Helsingborgs (Suedia), ora 21.45
Austria Viena (Austria) - Valerenga IF (Norvegia), ora 21.45
Everton (Anglia) - Metalist Harkov (Ucraina), ora 22.00
Empoli (Italia) - FC Zurich (Elvetia), ora 22.00
Getafe (Spania) - Twente Enschede (Olanda), ora 22.00
Aberdeen (Scotia) - Dnepr Dnepropetrovsk (Ucraina), ora 22.05
Villarreal (Spania) - BATE Borisov (Belarus), ora 22.45
Pacos Ferreira (Portugalia) - AZ'67 Alkmaar (Olanda), ora 23.00.
Partidele retur vor avea loc la 4 octombrie.




Categorie articol: 

Comentarii