Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Programul meciurilor din mansa secunda a turului intii al Cupei UEFA

Programul meciurilor ce se vor disputa joi, 28 septembrie, in mansa secunda a turului intii al Cupei UEFA:
Odense (Danemarca) - Hertha Berlin (Germania) - ora 16.30 (in tur, 2-2)
Mlada Boleslav (Cehia) - Olimpyque Marseille (Franta) - ora 18.30 (0-1)
RC Lens (Franta) - Ethnikos Achnas (Cipru) - ora 19.00 (0-0)
AS Nancy (Franta) - Schalke 04 (Germania) - ora 19.00 (0-1)
Brondby (Danemarca) - Eintracht Frankfurt (Germania) - ora 19.05 (0-4)
FC Parma (Italia) - Rubin Kazan (Rusia) - ora 19.30 (1-0)
Hapoel Tel Aviv (Israel) - Cernomoret Odessa (Ucraina) - ora 19.30 (1-0)
TSKA Sofia (Bulgaria) - Besiktas (Turcia) - ora 19.30 (0-2)
Pasching (Austria) - Livorno (Italia) - ora 19.30 (0-2)
Heerenveen (Olanda) - Vitoria Setubal (Portugalia) - ora 19.45 (3-0)
Dinamo Bucuresti (Romania) - Skoda Xanthi (Grecia) - ora 20.00 (4-3)
Zulte-Wargem (Belgia) - Lokomotiv Moscova (Rusia) - ora 20.00 (1-2)
Kayserispor (Turcia) - AZ'67 Alkmaar (Olanda) - ora 20.00 (2-3)
Grasshopper Zurich (Elvetia) - Atvidabergs (Suedia) - ora 20.30 (3-0)
Rabotnicki (Macedonia) - FC Basel (Elvetia) - ora 20.30 (2-6)
AJ Auxerre (Franta) - Dinamo Zagreb (Croatia) - ora 20.30 (2-1)
Iraklis Salonic (Grecia) - Wisla Cracovia (Polonia) - ora 20.30 (1-0)
Feyenoord Rotterdam (Olanda) - Lokomotiv Sofia (Bulgaria) - ora 20.45 (2-2)
Steaua Rosie Belgrad (Serbia) - Slovan Liberec (Cehia) - ora 21.00 (0-2)
FC Groningen (Olanda) - Partizan Belgrad (Serbia) - ora 21.00 (2-4)
Litex Loveci (Bulgaria) - Maccabi Haifa (Israel) - ora 21.00 (1-1)
Metalurg Zaporoje (Ucraina) - Panathinaikos Atena (Grecia) - ora 21.15 (1-1)
Newcastle United (Anglia) - Levadia Tallinn (Estonia) - ora 21.30 (1-0)
Bayer Leverkusen (Germania) - FC Sion (Elvetia) - ora 21.30 (0-0)
Randers FC (Danemarca) - Fenerbahce (Turcia) - ora 21.30 (1-2)
FC Bruges (Belgia) - Ruzomberok (Slovacia) - ora 21.30 (1-0)
Austria Viena (Austria) - Legia Varsovia (Polonia) - ora 21.45 (1-1)
Ajax Amsterdam (Olanda) - IK Start (Norvegia) - ora 21.45 (5-2)
Osasuna Pamplona (Spania) - Trabzonspor (Turcia) - ora 21.45 (2-2)
Chievo Verona (Italia) - Sporting Braga (Portugalia) - ora 21.45 (0-2)
Glasgow Rangers (Scotia) - Molde FK (Norvegia) - ora 21.45 (0-0)
Balckburn Rovers (Anglia) - Red-Bull Salzburg (Austria) - ora 21.45 (2-2)
US Palermo (Italia) - West Ham (Anglia) - ora 21.45 (1-0)
Nacional Madeira (Portugalia) - Rapid Bucuresti (Romania) - ora 22.00 (0-1)
Tottenham Hotspur (Anglia) - Slavia Praga (Cehia) - ora 22.00 (1-0)
Paris Saint-Germain (Franta) - Derry City FC (Irlanda) - ora 22.00 (0-0)
Celta Vigo (Spania) - Standard Liege (Belgia) - ora 22.00 (1-0)
Sparta Praga (Cehia) - Heart of Midlothian (Scotia) - ora 22.00 (2-0)
Espanol Barcelona (Spania) - Artmedia Bratislava (Slovacia) - ora 22.30 (2-2)
FC Sevilla (Spania) - Atromitos (Grecia) - ora 22.30 (2-1).




Categorie articol: 

Comentarii