Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Programul complet al primului tur al Cupei UEFA

Programul complet al meciurilor care se vor disputa la 20 septembrie si 4 octombrie, in primul tur al Cupei UEFA, conform tragerii la sorti care a avut loc vineri, la Monte Carlo:
FC Midtjylland (Danemarca) - Lokomotiv Moscova (Rusia)
FC Groningen (Olanda) - AC Fiorentina (Italia)
FK Rabotnicki (Macedonia) - Bolton Wanderers (Anglia)
AEK Atena (Grecia) / FC Sevilla (Spania) - Red Bull Salzburg (Austria)
FC Nurnberg (Germania) - Rapid Bucuresti (Romania)
Everton (Anglia) - Metalist Harkov (Ucraina)
Zenit Sankt Petersburg (Rusia) - Standard Liege (Belgia)
Bayer Leverkusen (Germania) - UD Leiria (Portugalia)
Villarreal FC (Spania) - BATE Borisov (Belarus)
FC Sion (Elvetia) - Galatasaray Istanbul (Turcia)
Atletico Madrid (Spania) - Kaisery Erciyesspor (Turcia)
Girondins Bordeaux (Franta) - Tampere United (Finlanda)
Panathinaikos Atena (Grecia) - Artmedia Bratislava (Slovacia)
Sparta Praga (Cehia) - Odense BK (Danemarca)
FC Zurich (Elvetia) - Empoli FC (Italia)
FC Sochaux (Franta) - Panionios (Grecia)
Rapid Viena (Austria) - Anderlecht Bruxelles (Belgia)
Pacos Ferreira (Portugalia) - AZ Alkmaar (Olanda)
Sampdoria Genova (Italia) - Aalborg BK (Danemarca)
Spartak Moscova (Rusia) - BK Hacken (Suedia)
Hammarby (Suedia) - SC Braga (Portugalia)
Larissa FC (Grecia) - Blackburn Rovers (Anglia)
Mlada Boleslav (Cehia) - US Palermo (Italia)
Dinamo Zagreb (Croatia) - Ajax Amsterdam (Olanda)
Rennes (Franta) - Lokomotiv Sofia (Bulgaria)
SK Brann Bergen (Norvegia) - FC Bruges (Belgia)
Bayern Munchen (Germania) - CF Belenenses (Portugalia)
Aberdeen FC (Scotia) - Dnepr Dnepropetrovsk (Ucraina)
SC Heerenveen (Olanda) - Helsingborgs IF (Suedia)
FC Toulouse (Franta) - TSKA Sofia (Bulgaria)
Hamburg SV (Germania) - Litex Loveci (Bulgaria)
FK Sarajevo (Bosnia) - FC Basel (Elvetia)
Austria Viena (Austria) - Valerenga IF (Norvegia)
AIK Stockholm (Suedia) - Hapoel Tel-Aviv (Israel)
Aris Salonic (Grecia) - Real Zaragoza (Spania)
Dinamo Bucuresti (Romania) - IF Elfsborg (Suedia)
Tottenham Hotspur (Anglia) - Anorthosis Famagusta (Cipru)
RC Lens (Franta) - FC Copenhaga (Danemarca)
Getafe CF (Spania) - Twente Enschede (Olanda)
Groclin Grodzisk (Polonia) - Steaua Rosie Belgrad (Serbia).




Categorie articol: 

Comentarii